• 22
  • 008
  • 006
  • 005
  • 004
  • 003
  • 002
  • 001


Nordmøre & Romsdal Akvarieklubb's Klubbmøte
i
Sanitetsforeningens lokaler i molde
14.12.2014
Kl:12.00 - Kl:15.00 "ca slutt tid, vi blir så lenge vi vil"


Nordmøre & Romsdal Akvarieklubb ønsker nok en gang å invitere alle betalende medlemmer til klubbmøte, denne gangen er det julemøte med kaffe og kos som står på tapetet. Vi begynner å bli gode på dette, og vi begynner å bli mange og kunnskapsrike medlemer. Er du ikke medlem i klubben kan man melde seg inn når man kommer på møtet, eller man kan registrere seg på klubbens web side.
Vi har hørt snakk om at julenissen muligens også tar seg en tur innom møtet :O Det blir iallefall veldig trivelig å treffe dere alle igjen.


Auksjonarius: Heidi Midtbø.
Data: Rodney Midtbø.
Loddsalg: Madeleine & Carola Ukkelberg.
Bøssebærer: Frode Gudmundsrud.
Kiosk: Jeanette Midtbø.

--
Baking.
Malin Celine Vik: SjakkbrettRuter
Linda Benjaminsen Næss: Kake.
Linda Samuelsen: Svele.

-- 
miniAuksjon.
Vi kjører nok engang auksjon, med samme regler som siste. Kun LEVENDE og utropspris på 50,- Her skal det være fokus på kvalitet, innholdet i posen skal representere utropsprisen. Selgere som kan også sette minstepris på sine objekter. 

Oppdrettskampanjen.
Runar Karlsvik & Steinar Hovsbakken Informerer igjen om Oppdretts kampanjen 2015, og det blir utdelt flere diplomer til allerede godkjente oppdrett, Hvem leder så langt i kampanjen ? Når møtet holdes er det 14 dager igjen til fristen for å registrere oppdrett går ut  Spennende greier 

Loddsalg.
Loddsalg, med flotte premier nok en gang, vi vil takke alle som bidrar med premier til klubben, uten dere hadde ikke dette vært mulig.

Kiosk.
Salg av brus/kaffe og kaker.

Hjertelig velkommen skal alle være

Finne frem.
Klikk her for å komme til kartet.

Mvh Styret